Yaşam

Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Veda Mektubu 9. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm

Kanal D ekranlarının tartışma yaratan dizisi Veda Mektubu bu hafta 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Most Production imzalı dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli oyuncular yer alıyor. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu gibi dikkat çeken Veda Mektubu’nun senaryosunu Deniz Akçay kaleme alıyor. Peki Veda Mektubu dizisi 9. bölümde neler olacak?

İşte Veda Mektubu 9. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Veda Mektubu serisi gerçek bir hayat hikayesi mi yoksa kitaptan alıntı mı?

17 Nisan Pazartesi günü 8. bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Veda Mektubu dizisi gerçek bir hayat hikayesinden televizyon ekranlarına uyarlanıyor.

Veda Mektubu’nun 8. Bölümünün Özeti

Alanur ve Seher arasındaki savaş büyüyor! Karlı ailesi için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Ziya itiraf ediyor!

Seher, görmezden gelmeye çalıştığı Alanur’un huzurundan artık kaçamaz! Ziya’nın itirafıyla köşeye sıkışan Seher’le yüzleşmeye hazırlanıyor.

Alanur ve Seher karşı karşıya gelir.

Seher, yılların biriktirdiklerini dökmeye ve Alanur’a olan öfkesini kusmaya hazırlanıyor. Alanur ve Seher’in ortasında büyük yüzleşme anı gelir.

Alanur’un sözleri Seher’i afallatır…

Seher tüm bunları yeni öğrenmiş gibi davranırken Alanur mektuplarla ilgili tüm gerçekleri bilmektedir. Şimdi Alanur, geçmişin bu büyük sırrını kanıtlamaya hazırlanıyor.

Alanur, Seher’e savaş açar.

Seher, Aslı’yı köşeye sıkıştırıyor! Aslı’yı annesine karşı kışkırtan Seher, hain planlar yapar. İçinde husumet büyüyen Seher, Aslı ile anne-kız gibi davranır.

Hatice, Aslı ve Seher ortadaki ilginizden rahatsızdır.

Aslı ve Seher arasındaki gerilimden habersiz olan Hatice, onları anne kız olarak görünce rahatsız olur. Kızını kaybettiğini sanan Alanur, Hatice’nin teklifiyle savaşı kazanma gücünü kendinde bulur…

İşte Veda Mektubu yeni bölüm fragmanı ?

Veda Mektubu 9. Bölüm Fragmanı | Ziya, Seher Alanur’u Aradı! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu