Teknoloji

Xbox Direct Stili Sunumu

Özellikle The Game Awards’da Xbox konsolları için özel bir duyuru yapılmaması oyuncu olarak bizleri şaşırttı ve üzdü. Hakkında yeni bilgiler öğrenmek istediğimiz birçok oyun var ve Microsoft cephesinin ne zaman sahneye döneceği merak ediliyor. Görünüşe göre, xboxDirect gibi bir sunum için hazırlıklar yapılıyor ve bu ay sonunda hatasız gerçekleşecek.

Windows Central sitesinden Jez Corden’a göre Xbox, Developer_Direct adı altında bir demo ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Developer_Direct için Nintendo Direct ve Sony firmasının State of Play ayarında bir demo gerçekleştireceği ve geliştirilmekte olan oyunlar hakkında daha sık bilgi verecek bir formda gerçekleştirileceği söylendi.

Xbox Direct, Biçimli Bir Sunumla Geri Dönüşe Hazırlanıyor

Tarih sonradan değişebilse de, 25 Ocak 2023 Çarşamba 23:00 ve Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport ve ZeniMax Online Studios içeriklerine derinlemesine dalışlar. Merakla beklediğimiz Starfield oyununun isminin henüz anılmamış olması başta soru işareti bıraktı. Ancak resmi duyuru yapıldığında yer alacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan Xbox Oyun Pazarlama Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, Twitter hesabından eğlenceli bir hafta geçeceğini ve önümüzdeki günler için heyecanlı olduğunu paylaştı. Muhtemelen Developer_Direct için resmi duyuru yakında olabilir.

Bu yılın Xbox için de güzel bir yıl olacağını iddia ediyoruz. Özellikle 2022 yılında Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında duyurulan, gösterilen ve Game Pass hizmetine gelen oyunları düşündüğümüzde dört gözle bekleyeceğimiz günler var. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu