Haber

Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren Hatice, Erdoğan’ın memur maaşı ile ilgili şu yorumuna sessiz kalmadı: 20 bin değil 50 bin kurtarır.

Yıllardır yaptığı şarkılarla adından söz ettiren başarılı müzisyen Hatice, gündemdeki yorumlarıyla da adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde 14 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimlerde adayını açıklayan Hatice, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memur maaşlarına ilişkin yaptığı açıklamaya sessiz kalmadı.

“ASMUM MEMUR MAAŞI 22 BİN LİRAYI BULACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAK-İŞ Genel Kurulu’ndan memur maaşlarına ilişkin yeni duyuruyu duyurdu. En düşük memur maaşını temmuz ayında düzenleyeceklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak. Maaşlardaki bu artışları biz otomatik olarak memurumuza yansıtıyoruz” dedi. emekliler.”

HATİCE: ANCAK 50 BİN YAPARSANIZ BU PARADAN KURTARMAZ

Erdoğan’ın sözleri üzerine yorumsuz kalamayan Hatice, “Aa o maaşlar yüksek değil 10 yıl önce olsa orası olmayanların evi olurdu başkanım. 20 bin yerine 50 bin yapın maalesef sizi bu pahalılıktan kurtaramayacak.”

“BAŞBAKANIM SAYIN KEMAL”

Seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini anlatan Hatice, Instagram hesabından “Neden CHP? Birinci turda bu işin biteceğine inanıyorum” dedi.

sehitkamil-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu