Haber

Fatsa Belediyespor, Murat Parlak’ı teknik direktörlüğe atadı

Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor, Teknik Müdür Murat Parlak’ın atandığını açıkladı.

TFF 3. Lig ekiplerinden Ordu’nun temsilcisi Fatsa Belediyespor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesi Teknik Direktörü Murat Parlak ile anlaştı. Fatsa Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen imza törenine Fatsa Belediyespor Lideri Üzeyir Erdoğan, kulüp yöneticileri ve Teknik Müdür Murat Parlak katıldı.

“Hedefimiz 2.Lig”

Fatsa Belediyespor Lideri Üzeyir Erdoğan imza töreninde yaptığı konuşmada, “Teknik Müdürümüz Murat Parlak ile anlaştık. İmzalarımızı attık ve bir takım olarak bir amaç doğrultusunda yola çıkıyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Kendisinden çok umutluyuz. Amaçlı bir takım kurduk ve eksik bölgelere transferlerimiz devam ediyor. Hedefimiz olan 2. Lig olan 2. Lig’den geri dönüş yok. Takımımızla birlikte olacağımızdan şüphemiz yok. Bu maçla ligde adından söz ettireceğiz” dedi.

“Taraftarlarımız takımlarıyla gurur duyacak”

Teknik Direktör Murat Parlak, “Meslek hayatımda 16. yılımda çalışıyorum. 13 yıldır antrenör yardımcısı, son 3 yıldır da teknik direktör olarak çalışıyorum. İlk başladığım günkü gibi heyecanlıyım. Beklentim ve umutlarım büyük. Grup ruhuyla birlikte nice başarılı projelere imza atacağız. Fatsa Belediyespor’un saha ruhu olacak. Bu ruha sahip olmayan hiçbir futbolcu sahaya çıkamayacak. Gelecek günlerini sabırsızlıkla bekleyeceğiz. her zaman kazanmaya yakın olmak için bu ciddiyetle çalışan bir grup olacağız.Oyuncu kadromuz eksik olduğu için çok transferler yaptık.Şimdilik 16 kişiyiz ve transferler devam edecek.Yöneticilerimize çok teşekkür ederim.Çok değerli bir vizyon ortaya koydular.Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da bize her konuda çok değerli destekler veriyor ve vizyonuyla değerli destekler veriyor.Birçok kulüpten teklif aldım ama burayı tercih ettim. Fatsa Belediyespor benim için çok özel bir kulüp. Bu sene yönetim, taraftar ve teknik heyet olarak her zaman çok değerli başarılara imza atacağız” dedi.

Konuşmaların ardından imza törenine geçildi. – ORDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu