Teknoloji

Dördüncü Nesil iPhone SE 4’ün En Ucuz iPhone Olacağına İlişkin Yeni İddia: 2025’ten Önce Gelmeyecek!

Apple’ın ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürdüğü iPhone SE, daha uygun fiyatlı bir iPhone olmasıyla müşterilerin ilgisini çekmişti. Şimdiye kadar, sonuncusu 2022’de olmak üzere üç nesil cihazın çıktığını gördük. Dördüncüsünün ne zaman geleceği belli değildi.

Barclays analistleri Blayne Curtis ve Tom O’Malley tarafından ortaya atılan argümanlar, cihazın beklentilerin aksine olduğunu gösteriyor. 2024’te gelmeyecek açıklığa kavuşmuş. Analistler, Asya’daki tedarik şirketleriyle görüştükten sonra bu iddiayı ortaya attılar.

iPhone SE 4, 2025’ten önce gelmeyebilir

İddialara göre telefonun 2025’ten önce gelmesi beklenmiyor. Analistler, cihazın Apple’dan bir 5G modem Firmanın modeminin şu an hazır olmadığını da ekliyor. 2018 yılından beri Apple’ın kendi modemini planladığı biliniyor.

Bu kapsamda teknoloji devi, 2019 yılında Intel’in akıllı telefon modem birimini satın almıştı. Ancak güncel söylentilere göre modem büyümeyecek. Bunun yerine şirketin iPhone 16 ve yeni iPhone SE üzerinde Qualcomm ile çalışmaya devam edeceği söyleniyor.

Geçtiğimiz aylarda Arap saçına döndüğü ve hatta ara dönem iptal olduğu söylenen dördüncü nesil iPhone SE hakkında birkaç bilgi ortaya çıktı. Ünlü analist Ming-Chi Kuo 0,1 inç OLED ekran, düz kenarlar ve Face IDgibi özelliklere sahip standart iPhone 14’e benzer bir tasarıma sahipgelebileceğini öne sürdü.

Yeni bilgiler, son söylentileri doğruluyor. Daha önce Kuo ve diğer sağlam analistler, cihazın 2025’ten önce tanıtılmasının beklenmediğini belirtmişti.

haber-golcuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu