Takım

Çevrimiçi Mücadelenin Yeni Yüzü: FİNALLER Açık Beta Başlıyor!

 
Çevresel dinamizm ve yıkımla oynanışta özgürlüğün sınırlarını zorlayan bir takım oyunu olan THE FINALS; Açık betası ile oyuncularla buluşuyor. Embark Studios, 26 Ekim’den itibaren Steam, Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve Steam’de platformlar arası oynanabilecek açık betanın 5 Kasım’da sona ereceğini duyurdu.
 
FİNALLER, taktiksel mücadeleye dayalı devasa bir yarış gösterisidir. Siz ve ekibiniz ikonik şehirlerden ilham alan gerçekçi ve tamamen yok edilebilir Sanal Arenalara girin, şöhret ve ödüller için çabalayın ve büyük sponsorların dikkatini çekmeye çalışın.
 
 
 
Açık Beta ile birlikte Skyway Stadium haritası ve Bank-It modu oyuna eklenecekken, oyunun ilk BattlePass’i de aktif olacak ve oyuncular, oyun yayınlandıktan sonra açık betada kazanılan ödülleri almaya devam edecek. Beta, oyunculara PC ve konsollar arasında çapraz oynama ve platformlar arasında çapraz hesap kullanma fırsatı sunuyor.
 
Açık Beta, oyun içi iyileştirmeleri ve yapılan testlerin ardından yapılan değişiklikleri PC’de deneyimlemeyi, sunucu altyapısında kapsamlı yük testleri yapmayı ve sistem optimizasyonunu iyileştirmeyi hedefliyor. Ayrıca oyunculardan konsol ve gamepad deneyimi hakkında geri bildirim alınması da amaçlanıyor.
 
 
Bu hafta FİNALLER’de yaratacağınız benzersiz yıkıma ve eğlenceye bir göz atmak için bugün yayınlanan en son fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
Açık Beta’da sizi neler bekliyor?
 
İkonik Arenalar
– *YENİ* Skyway Stadyumu– Oyuncular sürekli değişen, tehlikeli Skyway Stadyumu’nda sınırlarını test ediyor.
-Monako– Monaco’nun arnavut kaldırımlı sokakları yıkım ve yakın dövüş için ideal bir harita.
– Seul – Seul’ün dev gökdelenlerinin tepesinde hızlı tempolu dikey oyuna hazır olun. Düşmek istemiyorsan bastığın yere dikkat et!
Yeni ve Güncellenmiş Oyun Modları
 
 
– *YENİ* Bank-It — Üç oyuncudan oluşan dört takım, çatışma odaklı ve eğlenceli bu modda daha fazla para toplamak için yarışıyor. Maksimum limite ilk ulaşan veya tur sonunda bankaya en çok parayı yatıran takım kazanır.
– Sıralanmamış Turnuva — Üç kişiden oluşan dört grubun kumbaraları bulup kasalara taşımak için yarıştığı para çekme modu. Bu mod, üç cinsiyet ve toplamda 24 oyuncuyla sıralanmamış bir turnuva formatında oynanır.
– Dereceli Turnuva— Toplam 48 oyuncuyla (üç oyuncudan oluşan dört takım), dört varyantla ve Cashout modunda oynanır.
– Çabuk para— 3v3v3 formatı, Cashout modunun bir çeşidi, daha uzun maçlar, daha hızlı yeniden doğma ve maç başına yalnızca bir kasiyer.
– Eğitim Alanı— Oyuncuların silahlarını, ekipmanlarını, hareket kabiliyetlerini ve tabii ki çevresel tahribatı test edebilecekleri eğitim alanı.
Karakter Gelişimi
 
 
– Ücretsiz Açık Betaya dahil olan BattlePass, oyunun çıkışından sonra kullanılabilecek 16 özel ödül içeriyor.
– Silah yükseltmesi 5 Ustalık Seviyesi içerir.
Lig İlerlemesi
 
 
– Oyuncular beş farklı ligde (Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas) yarışabilir ve her seviyede kalıcı ödüller kazanabilirler. Elmas seviyesine ulaşan oyuncular Efsanevi Elmas Silah Kozmetik ödülünü alacaklar.
– Daha Fazla İçerik– Açık beta, oyunculara seçebilecekleri 20 Silah, 26 Ekipman ve 9 Becerinin yanı sıra performans, hareket, takım oyunu ve çok daha fazlasında özelleştirme sunuyor.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu