Yaşam

Başrolünü ‘Doctor Who’nun Başrolünde Jenna Coleman’ın Oynadığı Yeni Dedektiflik Dramı ‘The Jetty’ye İlk Bakış!

Yapımcılığını Firebird Pictures’ın üstlendiği, başrolünde Jenna Coleman’ın yer aldığı gerilim dizisi ‘The Jetty’ dizisinin detaylarına bakalım. ?

Yazar Cat Jones ve yapımcı Firebird Pictures’tan Jenna Coleman’ın gerilim dizisi ‘The Jetty’de başrol oynayacağı haberini aylar önce almıştık.

Başrolün yanı sıra kadroda Archie Renaux, Ruby Stokes, Laura Marcus, Bo Bragason, Amelia Bullmore, Tom Glynn-Carney, Weruche Opia, Matthew McNulty, Ralph Ineson, David Ajala, Nina Barker-Francis, Miya Ocego yer alıyor. Elliot Cowan, Shannon Watson. Arthur Hughes, Dominic Coleman gibi isimler var.

BBC One ve BBC iPlayer için hazırlanan dört bölümlük polisiye gerilim dizisi ‘The Jetty’, yine bir gençlik hikâyesi; cinsel ahlak, kimlik ve hafızaya dair büyük sorular soruyor.

Cat Jones tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Marialy Rivas üstleniyor.

Dizide Jenna Coleman, göl kıyısındaki huzurlu bir Lancashire kasabasındaki bir tatil evi alevler içinde kaldığında kendini alışılmadık bir vakanın merkezinde bulan çaylak Dedektif Ember Manning’i canlandırıyor.

Manning, bunun, çözülmemiş bir ortadan kaybolmayı ve 20’li yaşlarındaki bir adam ile reşit olmayan iki kız arasındaki yasadışı ‘aşk’ üçgenini araştıran bir podcast gazetecisiyle nasıl bağlantılı olduğunu bulmaya çalışıyor.

Ancak Manning gerçeğe yaklaştıkça, bu gerçeğin hayatını mahvetme gücüne sahip olduğunu keşfeder ve onu geçmişini, bugününü ve her zaman evim dediği kasaba hakkında bildiğini sandığı her şeyi yeniden değerlendirmeye zorlar.

Bu seriden beklentileriniz neler? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu