Haber

Arnavutköy’de ilginç hırsızlık: Kamyonun sileceğini sökerek çaldı

Arnavutköy’de ilginç hırsızlık: Kamyonun sileceğini sökerek çaldı

Arnavutköy’de kamyonetin sileceği çalındı, hırsızlık yağmurun başlamasıyla ortaya çıktı

İSTANBUL – Arnavutköy’de park halindeki bir kamyonun sileceği kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından çalındı. Olaydan yaklaşık 3 gün sonra yağmur yağmaya başlayınca olayın hırsızlık olduğu ortaya çıktı. İncelenen güvenlik kameralarında sileceğin çalındığı görüldü.

Arnavutköy Boğazköy İstiklal Mahallesi’nde yaşayan Cankurt Güzel isimli vatandaşa ait kamyonun silecekleri akşam saatlerinde kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından sökülerek çalındı. Kendi aracıyla sokağa giren şahıs, kamyonetin sileceğini açarak sileceği çıkardı, çaldı ve ardından kendi aracına binerek uzaklaştı. Hırsızlıktan yaklaşık 3 gün sonra geziye çıkan Güzel, bunu yolculuk sırasında yağmur yağınca sileceğini çalıştırdığında fark etti. Silecekler camı temizlemeyince düştüğünü zanneden güzel, yaptığı incelemelerde sileceğin düşmemesi için kilitlendiğini, çevirdiği güvenlik kamerasında ise hırsızlık olayı olduğunu gördü. Açık. Çeşitli hırsızlıklar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Arabasının sileceği çalınan Cankurt Beğenilen, “30 yıldır burada yaşıyorum. İlkokul yıllarımdan beri bu arabalara ilgim vardı. Birisi bana sileceğinizin çalındığını söylese inanmazdım. Onu çalan arkadaş 60’lı yaşlarında. Uzun uğraşlardan sonra kendi arabasını çalıp şuraya park ediyor.” Geliyor ve gidiyor. Hırsızlığı tam 3 gün sonra fark ettim, hava tekrar yağmurluyken sileceğimi çalıştırdım. Sileceklerinin çalınacağını kim düşünebilirdi? O kadar komik bir durumla karşılaştık ki düşme ihtimali yok o yüzden kameradan baktığımızda sileceğimizin çalınacağını anladık. Hacca giden aynı yaştaki kişiler ise, “Amcamız gelip cam sileceğini çalıyor. Demek ki 100 TL’lik bir sanat eserini çalmış. Gelip ‘Ben yola çıkıyorum, yapmam’ derse” Sileceklerimiz yok. Aslında söküp kendimiz verirdik sana.’ Rastgele konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu