Ekonomi

Rekor 8 milyon blockchain adresi 1.000 doların üzerinde Bitcoin’e sahip

Blockware Solutions ve Glassnode’dan elde edilen veriler, Bitcoin’de en az 1.000 dolar (0,028 BTC) tutan blockchain adreslerinin sayısının 8 milyona ulaştığını ortaya koyuyor; Bu, değerli satın alma gücünü gösterir ve Bitcoin’in gelir getirici olmayan varlıklardan para kazanması nedeniyle katlanarak artan büyümeye işaret eder. Bu eğilim, Bitcoin balinaları veya yüksek fiyatlı yatırımcılar arasındaki artan aktiviteyle yansıtılıyor ve hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların katılımının arttığına işaret ediyor.

Bitcoin’in Değeri, yükseliş hissiyatının ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin borsada işlem gören fonlara (ETF’ler) yeşil ışık yakabileceği beklentisinin etkisiyle geçen ay yaklaşık %25 arttı. Değerdeki bu artış, adres sayısındaki artışla birleştiğinde Bitcoin’in lider varlık sınıfı konumunu daha da sağlamlaştırıyor.

Bu fonların potansiyel onayını çevreleyen iyimser ortam, bitcoin balinaları arasında yoğun ticaret faaliyetini teşvik etti. Bu ETF’lerin olası onayı, daha düzenlenmiş yatırım kanalları sunarak pazar katılımını potansiyel olarak daha da artırabilir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu