Yaşam

Metin Uca’nın cenazesinde gerginlik! “Camiye getirilmek istemedi” diye bağırıp yuhaladılar.

Ölümüyle sevenlerini üzen ünlü sunucu Metin Uca’nın cenazesinde gerginlik yaşandı. Usta sanatçının cenazesinde bir grubun “Camiye getirilmek istemedi” diye bağırdığı duyuldu. Bunun üzerine cenazeye katılanlar tepki gösterdi.

SON YOLCULUĞUNA GÖNDERİLİYOR

Televizyon programcısı ve sunucu Metin Uca, geçtiğimiz günlerde Dilovası ilçesinde geçirdiği kazanın ardından İstanbul’da tedavi altına alındı. Yoğun bakımda tedavi gören Uca, dün hayatını kaybetti. Sanatçı, Ankara Kocatepe Camii’nden son yolculuğuna uğurlanıyor.

CENAZEDE GERİLİM

Metin Uca için cenaze namazı kılınırken bir grubun “Camiye getirilmek istemedi” diye bağırdığı duyuldu. Bunun üzerine cenazeye katılanlar tepki gösterdi. Namaz kılanların arkasında bulunan bir grubun yuhalanması imamın müdahalesiyle son buldu. Uca Cebeci Asri Mezarlığı’na defnedilecek.

“YARATILMAK İSTİYORUM, İKİ YÜZLÜ BİR CENAZE TÖRENİ İSTEMİYORUM”

Vasiyeti hakkında konuşan Metin Uca, “Burası özgür bir ülke olsaydı yanarak ölmek isteyenlere saygı gösterilirdi. Ama ne yazık ki böyle bir şansımız yok. Ben yanarak ölmek ve küllerimin serpilmesini istiyorum. Boğaz üzerinde. Maalesef böyle bir şansım yok. İkiyüzlü cenaze törenleri istemiyorum.” “Gerçekten yanarak ölmek istiyorum. Umarım ben ve arkadaşlarım bunu geride bıraktığım vasiyet çerçevesinde yaparız. Çünkü tören istemiyorum. Hatırlanmak istemiyorum” dedi. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu