Haber

Maşıkiye Spor Salonu İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, üretimi hızla devam eden Maşukiye Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulundu.

Kartepe Belediye Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman, Kartepe’ye yeni tesisler ve yatırımlar kazandırmaya devam ediyor. Üretimi hızla devam eden Maşukiye Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulunan Önder Kocaman, “Türk Yüzyılımıza yakışır iş ve hizmetlerle Kartepe’mizin değerine değer katıyoruz” dedi.

ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

Kartepe Belediyesi Rölöve Proje Müdürlüğü tarafından projesi hazırlanan Maşukiye Kapalı Spor Salonu toplam 1350 metrekareden oluşuyor. Tesis bünyesinde basketbol ve voleybol sahaları, tribün, çalışma ofisleri, teknik oda, hakem odaları, soyunma odaları bulunmaktadır.

TAMAMLANDIĞINDA ÇOK GÜZEL OLACAK

Çalışmaları yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Türk Asrımıza yakışır iş ve hizmetlerle Kartepe’mizin değerine değer katıyoruz! Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz gibi toplam inşaat alanı 1.350 m2 olan Maşukiye Kapalı Spor Salonumuzun çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Bugün çalışmalara daha yakından baktık. Tamamlandığında çok güzel olacak” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu