Haber

Masada Akşener’siz ilk buluşma! 5 liderden ortak açıklama!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Altı Masa’nın cumhurbaşkanı adayı belirleme sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

LİDERLER İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE BULUŞUYOR

Bunun üzerine Millet İttifakı’nın diğer 5 partisi Pazartesi günü yapılacak Olağan Altılı Masa’nın 13’üncü toplantısı öncesinde toplanma kararı aldı.

TOPLANTI 4,5 SAAT SÜRDÜ! ORTAK AÇIKLAMA YAPILDI

Saadet Partisi genel merkezinde gerçekleştirilen toplantı saat 17.00’de başladı. 5 saat süren görüşmenin ardından basın açıklaması yapıldı.

5 liderin ortak açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

‘AYNI YÖNDE DEVAM…’

Millet İttifakı olarak Saadet Partisi’nin konut sahipliğinde bugün sona geldik. Ülkemiz toplumunun tüm kesimlerinin en geniş yelpazede temsil edildiği ve milletimizin kurmuş olduğu masamız, hangi ilkeler doğrultusunda kurulduğu ilk gün olduğu gibi bugün de aynı doğrultuda çalışmalarını sürdürme kararlılığındadır. ve amaçlar.

Milletimizin deprem nedeniyle yaşadığı acıların ve bu acıların yaşanmasına neden olan yönetimin acizliğinin üzerini hiçbir gelişme örtemez. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, tüm bu idari zafiyetlerin giderilmesini ve tüm vatandaşlarımızın imanlı şehirlerde ve imanlı konutlarda yaşamaları için gerekli tedbirleri almayı taahhüt ediyoruz. Millet İttifakı’nın belediye başkanları şimdiden bu taahhütleri yerine getirmek için çalışıyor.

Yola çıktığımız ilk günden beri ortak akıl, istişare ve mutabakatla bir süreç yürütüyoruz. Yeni bir dönemin şafağında olduğumuzun bilinciyle; Bu topraklarda umudu yeniden yeşile kavuşturacak ve güzel ülkemizde insan onuruna yakışır yaşamın kurallarını hep birlikte oluşturacağız.

‘YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ’

Geçmişe ve bugüne bağlı kalmadan “Yarının Türkiye’sini” inşa etmeye ve yaşatmaya kararlıyız! 85 milyon insanımızın hiçbir ferdini dışlamadan, kimsenin kalbini kırmadan, inancını kırmadan yolumuza devam edeceğiz.

Amacımız; Kaybedeni olmayan bir zaferdir!

ADAY DUYURUSU PAZARTESİ

Bu içerikte; Bir önceki toplantımızda kararlaştırdığımız gibi 6 Mart Pazartesi günü Saadet Partisi ev sahipliğinde yine bir merkeze geleceğiz.

Ortak mutabakata vardığımız 28. Dönem Milletvekilliği ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımıza ilişkin son açıklamayı ve geçiş süreci yol haritasını kamuoyu ile paylaşacağız.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu