Yaşam

Kısmet Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Kısmet Dizisi 3. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm

Ekranların yeni dizisi Kısmet son zamanların en iddialı yapımları arasında yer alıyor. FOX TV’nin NTC Medya imzalı dizisi Kısmet her Cuma yeni bölümüyle ekrana geliyor. Başrollerini Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kısmet dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

FOX TV’de yayınlanan NTC Medya imzalı Kısmet ilk bölümü 16 Haziran 2023’te yayınlandı. Kısmet dizisinin yeni bölümü 7 Temmuz Cuma günü yayınlanacak.

Kısmet dizisinin son bölümünde; Reis ve Taner’in kendisini 24 saat sonra idam edeceğini öğrenen Doğan, Ceylan’la evlenmeye karar verir.

Nilüfer, dükkâna yaptığı ihbar üzerine kocasının yüklü miktarda borcu olduğunu öğrenir ve eski bir dostundan yardım istemeye karar verir.

Melike ise Taner’in kendisini aldattığından şüphelenir ve bunu kanıtlamak için bir plan yapar. Bu planında Melike’ye yardım eden Doğan, Melike’ye yeniden aşık olur.

Kısmet’in yeni bölümünde Nilüfer, Melike’ye Doğan’ın kendisine aşık olduğunu söyler. Ancak Doğan, yakında Ceylan ile evlenecektir.

Melike, Doğan ve Ceylan’ın evlenmesine engel olmaya çalışır. Doğan ve ailesi Ceylan’ı istemeye geldiklerinde ne olur?

İşte Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı;

kalecikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu