Haber

Karaismailoğlu: Türkiye 14 Mayıs’ta dünyanın lider ülkesi olma yolunda dönüm noktasına ulaştı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “14 Mayıs, 2053 ve 2071 planları yapan Türkiye’nin 20 yıldır devam eden istikrar sürecini devam ettirerek muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkması için bir dönüm noktasıdır” dedi. ve dünyanın önde gelen ülkesi olmak.”

AK Parti’den Trabzon 1’inci milletvekili adayı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu memleketi Trabzon’da partisinin il başkanlığının bayram programına katıldı. Burada bir konuşma yapan Karaismailoğlu, önemli projeleri peş peşe hizmete sunacaklarını açıklayarak, “Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Hattını 26 Nisan’da, Akdeniz Sahil Yolu’nun önemli bir bölümünü de 26 Nisan’da hizmete açacağız. 27 Nisan 28 Nisan’da Adana için çok önemli, “3 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızla Zigana Tüneli’nin açılışını yapacağız” dedi.

Kendileri için asıl tatilin 14 Mayıs olduğunu belirten Karaismailoğlu, zamanın daraldığını ve bu süreçte koşacaklarını söyledi. Yaptığı işin hizmet, derdinin vatan sevdası olduğunu kaydeden Karaismailoğlu, Türkiye’de son 20 yılda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandığını, bunun da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip liderliğindeki AK Parti timleri sayesinde olduğunu söyledi. erdoğan Karaismailoğlu, “14 Mayıs, 2053 ve 2071’in planlarını yapan Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkması, 20 yıldır devam eden istikrar sürecinin devam etmesi için bir dönüm noktasıdır. dünyanın önde gelen ülkesi. “Artık hayatı kolaylaştıran, sağlıkta, ulaşımda, çevrede, şehircilikte dünyanın en gıpta edilen çalışmalarını milletin hizmetine sunan bir Türkiye var. Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ve iradesi ile milletin ve ülkenin hizmetine sunulmuştur” dedi. Seçimlerle ilgili konuşan Bakan Karaismailoğlu, “Türkiye’nin bütün düşmanları bize karşı ittifak halindeler. Türkiye’yi adeta karıştırmaya talipler. Yandaşlarına bakmayın. PKK, FETÖ, Türkiye düşmanları. Millet İttifakı’nı iktidara getirmek için.Gelince ne yapacaklar Türkiye’yi karıştıracaklar.Dağdaki terörist ‘Millet İttifakı’na parmak sallıyor.O parmağı kırmaya hazır mısınız? 20 yıldır bu memlekette inanç huzur var 20 yıldır terörden çok çektik her köyde her evde şehidimiz var Trabzonlular vatanını seven insanlardır Konusu vatan gerisi Ayrıca hayat ideolojimiz devletimize ve milletimize hayırlı evlat olmaktır.Hayat düsturumuz budur.Her şeyden önce devlet vatan ve milletimize hizmettir.” ‘DÜNYANIN MERKEZİ TÜRKİYE’

Bakan Karaismailoğlu, ihracat rekorları kırdıklarını, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 trilyon dolarlık ihracat hedefi açıkladığını, bu hedefe ulaşmak için altyapı hazırladıklarını ve master planları yaptıklarını bildirdi. Trabzon Limanı’nı Basra Körfezi’nden bağlayacaklarını ifade eden Karaismailoğlu, Türkiye’nin kuzeyden güneye Kuzey Anadolu Otoyolu, doğudan batıya karayolu ve demiryolları ile Pekin’den Londra’ya dünyanın merkezi olduğuna değindi.

habertoroslar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu