Yaşam

Hayat Bugün 6. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Hayat Bugün Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV ekranlarının yeni dizilerinden Hayat Bugün, dün akşam 6. kısmıyla ekranlara geldi. Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir ve Tansel Öngel üzere başarılı isimlerin başrolünde olduğu O3 Medya imzalı dram dizisinin son kısmında yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için; Hayat Bugün son kısım tek modül full izleme ekranı…

Yabancı bir dizi olan New Amsterdam’dan uyarlanan Hayat Bugün dizisi, dün akşam SHOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Hayat Bugün son bölümde; Hem Barış hem de hastane için büyük önem teşkil eden Domino Nakil Zinciri’nde, Suzan’ın hayatında çok büyük bir yeri olan bir hasta bulunmaktadır.

Suzan’ın büyük bir ihtimam gösterdiği İrem, ikilinin geçmişleriyle yüzleşmelerine sebep olmuştur.

Domino nakil zincirindeki hastaların uygunlaşması için çabalayan Hisarönü Hastanesi tabipleri, donörlerden bir adedinin nakle uygun çıkmaması ile, çemberi tamamlamak için çalışmalara tekrar başlar.

Aras ve Derin ortalarındaki ilgiye tahlil getirmeye çalıştıkları esnada, hastaneye vurularak gelen Gazal’a yardım etmekle uğraşmaktadırlar.

Dayısı Cihan ve adamlarından kaçmaya çalışan Gazal’a, Aras yardım eder. Andıç, Ceylan’a koruyucu aile olmak için çabalarken, Ali Haydar oğlu Elçin’le ortasını düzeltmeye çalışmaktadır.

Hayat Bugün 5. Kısımda Neler Oldu?

Hastaneyi yılın en kıymetli gecesine hazırlayan Barış, başka bir taraftan kanser olduğu gerçeğini Gizem’e nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Dekan’ın hastaneye dönüşü sonrası eski hastalara icra takibi açacağını söylemesi herkesin başını karıştırır. Lakin Barış bu fikre karşı çok daha öteki bir plan yapacaktır; takas yordamı ile borçları kapamak. Bu sırada Ali Haydar, gizemli semptomlar gösteren baba-oğlu tedavi etmeye çalışmaktadır. Herkes kendi dünyasında meselelerini aşmaya çalışırken, bağış gecesi aslında ailevi hesaplaşmaların olduğu bir duruma döner.

Hayat Bugün 6. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

HAYAT BUGÜN SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu