Haber

GREEN CARD DV 2025 (Yeşil Kart) başvuru tarihi, 2023 yılının son saati ne zaman? Yeşil Kart başvuru sitesi ÜCRETSİZ!

Green Card sahipleri ABD’de sınırsız süreyle yaşama, çalışma, eğitim alma ve iş kurma hakkına sahiptir. Ayrıca Green Card sahipleri de Amerikan vatandaşları gibi federal hükümetin sunduğu pek çok hak ve avantajdan yararlanabiliyor. Örneğin sağlık hizmetlerine erişim, sosyal güvenlik programlarına katılım ve federal iş olanakları gibi fırsatlar Yeşil Kart sahiplerine açıktır. Tamam, Green Card DV 2025 (Yeşil Kart) başvuru son tarihi, 2023’ün son saati ne zaman? ÜCRETSİZ Yeşil Kart başvurusu yapılabilecek web sitesi hangisidir? Detaylar burada…

YEŞİL KART DV2025 (YEŞİL KART) BAŞVURUSU SON GÜN, 2023 YILINDA SON NE ZAMAN?

Yeşil Kart başvuruları her yıl Ekim/Kasım aylarında yapılmaktadır. ABD Göçmenlik ve Vatandaşlığa Kabul Hizmetleri başvuruların ne zaman başlayacağını duyurdu. Buna göre başvurular 4 Ekim 2023 ile 7 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında alınacak. Başvurular Amerika saatiyle 12.00’de sona erecek. Ülkemizde 7 Kasım 2023 saat 20.00’den itibaren başvurular kabul edilmeyecektir.

ÜCRETSİZ YEŞİL KART BAŞVURU SİTESİ

Yeşil Kart çekilişi, Amerika Birleşik Devletleri’nde daimi ikamet hakkı elde etmek isteyen yabancılar için harika bir fırsattır. Başvurular her yıl düzenlenen DV (Çeşitlilik Vizesi) Çekilişi ile yapılır ve başvurular ücretsizdir.

Green Card başvurusunun resmi web sitesi olan DV Lottery resmi web sitesi ( https://dvprogram.state.gov ) ziyaret etmek. Başvurular yalnızca bu resmi site üzerinden yapılmalıdır. Üçüncü şahıslar veya aracı kurumlar aracılığıyla başvuru yapmaya çalışmaktan kaçının.

BAŞVURU REFERANS NUMARASINI KAYDEDİN

Başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuzu onaylayınız. Onay sürecinin ardından tarafınıza başvuru referans numarası verilecektir. Başvuru sonuçlarınızı kontrol etmek için gerekli olduğundan bu numarayı güvenli bir yerde saklayın. Başvurunuzun sonuçlarını öğrenmek için resmi web sitesini kullanın. Kazananlar, başvurularının kabul edildiğini ve Yeşil Kart başvurusunda bulunmaya hak kazandıklarını öğrenirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu