Ekonomi

Bybit, ISO 27001 Sertifikasını Aldı

Dünyanın en çok ziyaret edilen kripto borsası Bybit, sağlam güvenlik yönetim sistemi için ISO 27001 sertifikasını başarıyla aldı. Bu sertifika, Bybit’in bu olağanüstü güvenlik ve verimlilik düzeyine ulaşarak üst düzey güvenilirlik sağlama taahhüdünü bir kez daha kanıtlıyor.

ISO 27001 sertifikası, dünya çapında kabul görmüş bir standarttır ve kuruluşların çeşitli düzenleyici ve standart gereksinimleri karşılarken bilgi güvenliğine olan bağlılıklarını göstermelerini sağlar. Bybit, yeni güvenlik, organizasyon ve şeffaflık standartlarını belirlemedeki başarılı performansının altını çizen sertifikayı 18 Mayıs 2023’te aldı.

ISO 27001 sertifikası, şirketlerin bilgi güvenliği yönetimini en ince ayrıntısına kadar inceler. Bybit’in bu standarda uyumu aynı zamanda mevzuat ve şube gerekliliklerine uyumu da sağlamakta ve bilgi varlıklarını savunmada en iyi uygulamaları kullandığını kanıtlamaktadır.

Ayrıca Bybit, ISO 27001 yapısında yer alan standartları uygulayarak potansiyel güvenlik risklerini belirleme, değerlendirme ve bunlara yanıt verme konusunda donanımını daha da güçlendirerek Bybit’in hiçbir zaman hack veya değerli bir güvenlik olayı yaşamama olasılığını en aza indirir.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zou, bu sertifikanın müşterilerine mümkün olan en iyi düzeyde güvenlik sağlama taahhüdünün bir kanıtı olduğunu söyledi. Ayrıca ihtiyatlı yönetimimiz, sektör çapındaki zorluklara rağmen kullanıcı tabanımızı %50 büyütmemizi sağladı. Bu sertifika, geniş kurumsal ve perakende müşteri tabanımıza üst düzey fırsatlar sunmaya devam etmemiz için bize ilham veriyor.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu