Yaşam

Bunu Bize Yapmayın! Çocukluğumuzun Animasyon Filmi ‘Bambi’ Korku Filmi Oluyor

Çocukluğumuzun en sevilen animasyon sinemaları ortasında yer alan ‘Bambi’ yine çevrimiyle geri dönüyor, lakin bu yine çevrimde Bambi acımasız bir seri katil oluyor. Dehşet sineması uyarlaması için çalışmalara başlanan Bambi sinemasının ayrıntıları içeriğimizde…

Kaynak: https://www.indiewire.com/2022/11/bam…

Çocukken her birimizin izlediği animasyon sineması ‘Bambi’yi bilirsiniz.

Filmde dişi bir karaca, Bambi isimli bir geyik yavrusu doğurur. Bambi’nin babası yaşadıkları ormanın kralıdır ve bu görev ileride Bambi’nin olacaktır. 

Hayvanları avcıların sebep olduğu tehlikelerden korumak üzere önemli bir misyon için yetişmesi gereken Bambi’nin maceralarını ve arkadaşlarıyla yaşadıklarını anlatan sinema, hala yediden yetmişe çok sevilen animasyonlar arasında!

Son gelen bilgilere nazaran Bambi bir tekrar çekimle tekrardan beyazperdeye dönüyor, ama beklediğiniz şekilde değil!

Çünkü Bambi bu kez azılı bir seri katil olup, kaygı sineması versiyonuyla seyircilerle buluşacak!

Daha evvel tekrar çok sevilen bir animasyon olan Winnie the Pooh’un korku filmi versiyonu olan Winnie the Pooh: Blood and Honey’i hazırlayan direktör Rhys Frake-Waterfield, artık birebir şeyi Bambi üzerinde yapacak!

Winnie the Pooh ve Piglet karakterlerinin acımasız cinayetler işlediği bu sinema, birden fazla kişi tarafından ağır reaksiyon toplamıştı.

Yönetmen Rhys Frake-Waterfield, Bambi’nin korku versiyonunda Bambi’nin annesinin vefatı üzerine acımasız bir seri katil olma öyküsünü işleyecek.

Felix Salten’in 1923 tarihli romanı “Bambi, A Life in the Woods” kamu malı olduğu için dilediği üzere değişiklik yapabilecek olan direktör, “Bambi: The Reckoning” isimli kıssaya müthiş bir yorum getirmeye hazırlanıyor.

Çocukluğumuza ilişkin bir anının daha dehşet ve vahşetle doldurulmasına toplumsal medyadan pek çok yorum geldi!

İşte Bambi’nin endişe sinemasına gelen yorumlar ?

?

?

?

?

?

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu