Haber

AK Parti’li Aydemir: “Yıkıcı bir muhalefet var”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yıkıcı bir muhalefet olduğunu belirterek, “‘Her gün bir felaket var, devlet altında kalsın’ yaklaşımı var.” söz konusu.

Aydemir, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “İnşallah yıkılan illerimizi, ilçelerimizi, köylerimizi bir yıl içinde restore etmeyi hedefliyoruz” sözlerini hatırlattı.

Muhalefetin Erdoğan’ın bu açıklamalarını eleştirmediğini anlatan Aydemir, “Cumhurbaşkanımız böyle bir açıklama yaparsa yapacağını biliyorlar. O yüzden bu konuda en ufak bir eleştirileri yok. Hatta bir yaklaşımları var. O kadar yıkıcı bir muhalefet var ki, ‘her gün bir musibet olur, altında hükümet kalır’ diyen bir yaklaşım var.” ifadesini kullandı.

28 Şubat’ın “postmodern darbe”nin yıl dönümü olduğunu hatırlatan Aydemir, “28 Şubat’ın yıl dönümünde bir kez daha o olaya kimler karışmışsa kınıyorum” dedi. söz konusu.

Dün merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın ölüm yıl dönümü olduğuna işaret eden Aydemir, “Erbakan’ı kan kusturanlar ile Erbakan’ın yanındayım diyenler maalesef bir araya geldiler. Onun için Saadet Partisi’ne parti diyorum. Cellat’a aşık olan parti Erbakan’ın artıkları ona ihanet ediyor” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu